Language : English


 


 

2019 YILBAŞI KOS ADASI TURU
Hızlı Katamaran ile
Bodrum çıkışlı 1 GECE - 2 GÜN


 

 


1. Gün BODRUM - KOS 31.12.2018
Sabah saat 09:30 da gümrük ve pasaport işlemleri için Bodrum limanında buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Kos feribotu ile sabah 11:00’ da hareket ve 20 dk sonra Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde. (Lütfen transfer taleplerinizi bildiriniz)

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.
İYİ SENELER DİLERİZ ....

2. Gün KOS –BODRUM 01.01.2019
Sabah kahvaltısının ardından, adanın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Saat 12:45’de limanda hazır olunuz. Kos’ tan 14:00’de ( YUNANİSTAN SAATİ İLE ) da kalkacak feribot ile hareket ve 20 dk sonra Bodrum'a varış. Estamos Travel hizmetlerinin sonu.

NOT: Bu sene ülkemizdeki saat uygulaması dolayısı ile Yunanistan ile aramızda +1 saat zaman farkı bulunmaktadır.


 

 

 

 

 

KONAKLAMA

4*KOS AKTIS ART HOTEL
1 gece oda +kahvaltı konaklama +H2O Restaurant ‘ta Yılbaşı Gala Yemeği

2 Kişilik odada kişi başı

                                  97€

2-12 yaş 1.çocuk

                                  43 €

DAHİL OLAN HİZMETLER

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum-Kos-Bodrum Hızlı Feribot Bileti

* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* 1 gece seçilen otelde konaklama

* Rehberlik

* 1 sabah kahvaltısı

* Öğle yemekleri

*Canlı müzik  eşliğinde Gala Yemeği

* Liman-otel-liman transferi

*Tursab Zorunlu Paket Sigortası

**Alkollü – Alkolsüz tüm içecekler

 

* Liman vergileri ( 3 Euro Kos limanda ödenir.)


GALA HARİÇ OTEL KONAKLAMA PAKETLERİ :

 

KONAKLAMA

3*MARITINA HOTEL
1 gece oda + kahvaltı konaklama

2 Kişilik odada kişi başı

45€

3 Kişilik odada kişi başı

 43€

4-12 yaş 1.çocuk

 25€

 

 

KONAKLAMA

3*ASTRON OTEL
1 gece oda + kahvaltı konaklama

2 Kişilik odada kişi başı

39€

3 Kişilik odada kişi başı

 38€

2-12 yaş 1.çocuk

 22€

  

DAHİL OLAN HİZMETLER

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum-Kos-Bodrum Hızlı Feribot Bileti

* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* 1 gece seçilen otelde ( oda + kahvaltı)konaklama

* Öğle yemeği

*Tursab Zorunlu Paket Sigortası

* Rehberlik

 

* Liman-otel-liman  transferi

 

* Liman vergileri ( 3 Euro Kos limanda ödenir.)

 

* Gala Yemeği

 

TURA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.

Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır. Fiyatlarımız NAKİT ÖDEME için geçerlidir.

*Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dâhil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.

2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi ya da kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 1 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.
Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.
Rezervasyon iptal şartları
Tur hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu herhangi bir kesintiye maruz kalmadan iptal edebilirsiniz. İptali halinde
Tur tarihindeki yapılacak olan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.
Acentamız geziye katılanlara otel, konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz. Doğal afetlere bağlı feribot sefer iptallerinde otel iptal şartları geçerli olup, geri iade otel şartnamesine göre değişiklik göstermektedir.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından, hasara uğraması ya da unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı takdirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.
*Yunan Hükümeti Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik ya da iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.
 

Telif Hakkı © 2006 Estamos Travel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım & Programlama: Projeweb

Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.