Language : English


 

 

RAMAZAN BAYRAMI  KOS - SYMİ 2 GECE TURU 2017

Bodrum çıkışlı Kos Aktarmalı 2 gece – 3 gün

24 Haziran gidiş 26 Haziran dönüş

 

 

1. Gün 24 HAZİRAN BODRUM – KOS - SYMİ
Gümrük ve pasaport işlemleri için saat 08.00 de Bodrum Cruise Port limanında olunuz. Hızlı katamaran ile sabah 09:15’de Kos’a hareket ediyoruz. Saat 09:35’de Kos’a varışınızın ardından serbest zaman. Symi feribot saatinizden yarım saat öncesinde limanda olunuz. Saat 16:00 feribotu ile Simi’ye hareket ve 17:30 varışın ardından otelinize yerleşme, Geceleme Simi otelinizde.

2. Gün 25 HAZİRAN SYMİ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Geceleme Symi otelinizde.
Symi adası Yunan Adaları içinde en romantik olanlarındandır. Osmanlı döneminde Sömbeki adını almıştır. Adada inzivaya çekilen keşişlerin manastırlarının bulunduğu küçük koylar, vadilerde zeytinlikler, ayrıca birçok taverna bulunmaktadır. Birbirinden güzel plajları bulunan Symi adasında dar patikalar sizleri tarihin derinliklerine götürmektedir. Simi’de gezmek için bir eşek ya da katır kiralamak en iyi yoldur.. Bütün adalarda olduğu gibi Simi’de de ‘taksi tekneler’ bulunmaktadır. Pedi plajından taksi teknelerle Agios Nikolaos kumsalına ulaşmak mümkün. ‘Kutsal deniz’ anlamına gelen ‘Agia Marina’ da yine keyifli plajlardan biridir.
Simi’nin en çok görülmek istenen yeri Panormiti’de bulunan Moni Taksiharki Mikhail kilisesi Yunanlı denizcilerin hac yeridir.

3. Gün 26 HAZİRAN SYMİ –KOS –BODRUM
Sabah kahvaltısının ardından Symi den Kos’a hareket edecek olan 09:25 Kos feribotu için yarım saat öncesinde limanda olmanız gerekmektedir. Saat 10.55’de Kos a varış sonrası serbest zaman. Gümrük ve pasaport işlemleri için saat 17:30 da Kos limanında olunuz. 18:00’da Bodrum’a hareket ve 18:20’de Bodrum’a varış. Estamos Travel hizmetlerinin sonu. 

 

 

 


 

DAHİL OLAN HİZMETLER

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum-Kos-Bodrum feribot bileti

* Kos- Symi-Kos feribot bileti

* Vize

* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* 2 gece Simi’ de seçilen otelde konaklama

* Öğle ve akşam yemekleri

* 2 sabah kahvaltısı

* Rehberlik

* Liman vergileri

 * Symi liman- otel-liman transferi

*TURSAB Zorunlu paket sigortası

* KOS LİMAN VERGİSİ +3€  KOS DÖNÜŞTE LİMANDA ÖDENMEKTEDİR.


 

Paket

2*Nireus Otel

RAMAZAN BAYRAMI

2 Kişilik balkonsuz arka odada kişi başı

176€

2 kişilik deniz manzaralı odada kişi başı

202€

3 kişilik  deniz manzaralı odada kişi başı

195€

 

 

Paket

3*Pedi Beach Otel

RAMAZAN BAYRAMI

2 Kişilik bahçe manzaralı oda kişi başı

176€

2 Kişilik Kısmi Deniz manzaralı oda kişi başı

194€

3 kişilik bahçe manzaralı odada kişi başı

170€

 

  

Paket

3* Opera House Otel

RAMAZAN BAYRAMI

2 Kişilik odada kişi başı  

184€

3 kişilik odada kişi başı

165€

 

 

Otel + feribot

Kahvaltı dahil

3*Niriides Apartments  Otel

RAMAZAN BAYRAMI

2 Kişilik Standart Apart odada kişi başı  

204€

3 Kişilik Standart Apart odada kişi başı

189€

 

PROGRAMA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.

Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.

2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

Kredi kartına taksit imkanı


YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi ya da kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 7 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.
Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.

Rezervasyon iptal şartları
Tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde TURSAB Zorunlu paket sigortası bedeli kesintisi ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %25 kesinti ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-14 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile iade yapılır.
Son 14 gün içerisinde ( tur hareket tarihine 14 gün kaladan itibaren) yapılan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.
Acentamız geziye katılanlara otel, konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından, hasara uğraması yâda unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı takdirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.
*Yunan Hükümeti, Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik yâda iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.

 

 

Telif Hakkı © 2006 Estamos Travel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım & Programlama: Projeweb

Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.