Language : English


 

Kos Adası Paket Turları

 
 


KOS 1 GECE 2017-2018
 KIŞ PROMOSYONU 
Bodrum çıkışlı Cumartesi gidiş Pazar dönüş


 

1. Gün: BODRUM – KOS
Sabah saat 08:00 da gümrük ve pasaport işlemleri için Bodrum limanında buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Kos feribotu ile sabah 09:15’ da hareket ve 20 dk sonra Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde. (Lütfen transfer taleplerinizi bildiriniz)

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

2. Gün: KOS – BODRUM
Sabah kahvaltısının ardından, adanın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Saat 16:00’ da limanda hazır olunuz. Kos’ tan 16:45’ ( YUNANİSTAN SAATİ İLE ) da kalkacak feribot ile hareket ve 20 dk sonra 18.05’de ( TÜRKİYE SAATİ İLE ) Bodrum'a varış. Estamos Travel hizmetlerinin sonu.

Kos adasının sahilleri uzun ve temiz kumsallarla bezelidir. Birbirinden güzel plajların bulunduğu, Kardemena, Kefalos, Tigaki, Antimachia, Mastihari, Marmari ve Pyli gibi koylar, en bilinenleridir. Turist ve kültür merkezi Kos adası, beyaz badanalı binalar ve pek çok restoran ve gece kulüplerine sahiptir. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 2400 yıl önce Hipokrat’ın öğrencilerine ders verdiği söylenen Hipokrat ağacı ve 1800 yıllık leopar, aslan ve yunus gibi deniz canlılarının eşsiz motiflerinin bulunduğu Casa Romana’yı sayabiliriz. Ayrıca Kos Adası’ndaki arkeoloji müzesinde Hipokrat”ın heykeli bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra Kos Adası, dükkânları ve sokakları ile oldukça hareketli, zengin ve renkli bir adadır.
29 Ekim ve sonrası için Yunanistan ve Türkiye arasında 1 saat zaman farkı olacaktır. Türkiye, Yunanistan'dan 1 saat ileride olacaktır. Yukarıda yazan saatler lokal saatlerdir.


 

 

  

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum-Kos-Bodrum Hızlı Katamaran bileti

* Vize ve yurtdışı çıkış harcı 15 TL

* 1 gece seçilen otelde konaklama

* Öğle ve akşam yemekleri  ve * Rehberlik

* 1 sabah kahvaltısı

* Liman-otel-liman transferi ( 3 kişilik araç tek yön için 30€ dan itibaren)

* Türk Liman vergileri

* Yunan liman vergisi +3€  Kos limanında ödenmektedir.

* TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

* 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 2 Euro Sürprim

 

*2018 itibariyle başlayacak Konaklama vergisi – City tax (Yolcularımız tarafından otelde çıkışta ödenir ) 

Otel + feribot Kahvaltı dâhil

3* MARITINA HOTEL - Merkez

01 KASIM - 23 ARALIK

(24.12.2017-02.01.2018 ) HARİÇTİR

03 OCAK -30 MART

2 kişilik odada kişi başı

53€

54€

3 kişilik odada kişi başı

51€

52€

4-12 yaş arası 1. çocuk

28€

28€

 

Otel + feribot Kahvaltı dâhil

3* ASTRON HOTEL - Merkez

01 KASIM - 23 ARALIK

(24.12.2017-02.01.2018 ) HARİÇTİR

03 OCAK -30 MART

2 kişilik odada kişi başı

47€

48€

3 kişilik odada kişi başı

46€

47€

2-12 yaş arası 1. çocuk

25€

26€

 

Otel + feribot Kahvaltı dâhil

4* KOS HOTEL - Merkez

01 KASIM - 23 ARALIK / 03 OCAK -30 MART

(24.12.2017-02.01.2018 )TARİH ARALIĞI HARİÇTİR

2 kişilik odada kişi başı

59€

3 kişilik odada kişi başı

55€

2-12 yaş arası 1. çocuk

31€

 

Otel + feribot Kahvaltı dâhil

4*KOS AKTIS ART  HOTEL - Merkez

01 KASIM - 23 ARALIK/03 OCAK -30 MART                                                     (24.12.2017-02.01.2018 TARİH ARALIĞI HARİÇTİR )

2 kişilik odada kişi başı

81€

3 kişilik odada kişi başı

77€

2-12 yaş arası 1. çocuk

43€

 

Otel + feribot Kahvaltı dâhil

4* ALEXANDRA HOTEL - Merkez

01 KASIM 23 ARALIK

(24.12.2017-02.01.2018 ) HARİÇTİR

03 OCAK -30 MART

2 kişilik odada kişi başı

62€

64€

3 kişilik odada kişi başı

60€

62€

2-12 yaş arası 1. çocuk

34€

34€

 

TURA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir. *Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.

Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır. Fiyatlarımız NAKİT ÖDEME için geçerlidir.

2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi ya da kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 1 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.
Rezervasyon iptal şartları; Tur hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu herhangi bir kesintiye maruz kalmadan iptal edebilirsiniz. İptali halinde sadece TURSAB zorunlu paket sigortası kesintisi ile iade yapılır.Tur tarihindeki yapılacak olan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.Acentamız geziye katılanlara otel, konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz. Doğal afetlere bağlı feribot sefer iptallerinde otel iptal şartları geçerli olup, geri iade otel şartnamesine göre değişiklik göstermektedir.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından, hasara uğraması ya da unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı takdirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.*Yunan Hükümeti Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik ya da iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.
 

Telif Hakkı © 2006 Estamos Travel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım & Programlama: Projeweb  Valentina NUR

Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.