Language : English

Santorini Turları

   

Bodrum çıkışlı Kos aktarmalı
Santorini Turu

4 gece Santorini, 1 gece feribot konaklamalı
14 – 19 Haziran 2017

Çarşamba gidiş Pazartesi dönüş

 


1. Gün 14 Haziran Çarşamba Bodrum – Kos- Santorini
Sabah saat 08:00’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından 09:00’da Kos Adası'na hareket. Kos Limanı'na varış (09:45 ) ve serbest zaman.
Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik bir çok dükkanın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.
Saat 18:45 limanda pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında 19.45 feribotu ile Santorini’ye hareket ve 01:00 civarında Santorini Adası'na varış. Liman’da karşılama ve otelinize transfer. Geceleme Santorini’de .

2. Gün 15 Haziran Perşembe Santorini
Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de
Yunan Adaları’nın en romantiği ise tartışmasız, Santorini...Mavinin ve beyazın birbirine en çok yakıştığı yer......Yamaçlarla kurulu bembeyaz köyleri, masmavi deniz fonuyle eşsiz bir görünüme sahip Santorini Adası sizleri bekliyor.

3. Gün 16 Haziran Cuma Santorini
Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Caldera’ya yukarıdan bakan Fira, adanın merkezidir. Restoran ve hediyelik eşya mağazalarının yoğun olarak bulunduğu bir yerdir. Ayrıca adanın en güzel manzaralı yerlerinden biridir. Özellikle günbatımlarında oluşan görünüm büyüleyicidir. Adanın ucundaki Oia ise en az Fira kadar güzel bir manzaraya sahip, butik otellerin de yoğun olarak bulunduğu bir diğer yerleşim yeridir.

4. Gün 17 Haziran Cumartesi Santorini
Tüm gün serbest zaman. Geceleme, Santorini’de

Oia ve Fira sokaklarında gezinti ile Yanık Adalar olarak anılan Palaia Kameni ve Nea Kameni’ye tekne turu da tercih edilen alternatiflerdir. Tekne turuna katılırsanız eğlenceli bir sıcak çamur banyosu yapabilir, volkan kraterine yürüyebilirsiniz.Limanın bulunduğu Skala Fira ile 270 m. yukarıda bulunan Fira arasındaki 580 basamaktan oluşan merdivenli yolda hizmet veren eşeklerle yolculuk yaparak farklık bir deneyim de yaşayabilirsiniz.

5. Gün 18 Haziran Pazar Santorini –Kos
Tüm gün serbest zaman. Saat 22:30’de otelde buluşma ve limana transfer . 00:50 feribotu ile Kos Adasına hareket . Geceleme feribotta. ( fiyatlandırma ekonomik sınıfta koltuk şekilde verilmiştir, yataklı kabin taleplerinizde fiyat değişikliği bildirilecektir.)
Sabah saat 06:00 civarında Kos Adasına varış .

6. Gün 19 Haziran Pazartesi Kos- Bodrum
Sabah saat 05:45’de Kos’a varış ve saat 15:30’a kadar serbest zaman
Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 16:30 Bodrum feribotu ile hareket ve 17:15’de Bodrum’a varış.

 


 

 

 

 

 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum -KOS-Bodrum feribot bilet

* Kos- Santorini-Kos feribot bileti (Ekonomi tip)

* Vize

* 4 gece Santorini’de seçilen otelde konaklama

* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* 4 sabah kahvaltısı

* Öğle ve akşam yemekleri 

* Santorini Liman-otel-liman transferi (shuttle bus )

* Rehberlik

* Türk Liman vergileri dahildir

 * Yunan Liman vergisi 3€ Kos’ta ödenecektir.

* Türsab Zorunlu Paket Sigortası

* Santorini - Kos feribotu yataklı kabin farkını sorunuz

 

*Kos –Bodrum sabah feribotu seferi olması durumunda fiyat farkı bildirilecektir.

PROMO PAKETLER :

 

Tur Paket Fiyatı

2+* SUNRISE OTEL - Fira

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı paket

309

3 kişilik standart odada kişi başı paket

290

 

Tur Paket Fiyatı

2+* COSTA MARINA VILLAS - Fira

14 – 19 Haziran

2 Kişilik balkonlu odada kişi başı paket

385

 

Tur Paket Fiyatı

3* AZUL HOTEL – Imerovigli

14 – 19 Haziran

2 Kişilik Odada kişi başı

Promo oda-balkonsuz ve manzarasız zemin kat

360

2 Kişilik Odada kişi başı

Kısmi Caldera ve deniz manzaralı oda

515€

 

Tur Paket Fiyatı

REVERIE TRADITIONAL APARTMENTS - Firostefani

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı paket

340

 

Tur Paket Fiyatı

3*FINIKIA MEMORIES HOTEL -Oia

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı paket

435

 

Tur Paket Fiyatı

3*OIA SUNSET HOTEL -Oia

14 – 19 Haziran

2 Kişilik studio odada kişi başı paket

510

 

Tur Paket Fiyatı

3* DREAM ISLAND HOTEL– Fira merkez

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı paket

525

 

Tur Paket Fiyatı

3*THEOXENIA HOTEL -Fira

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı paket

470

 

Tur Paket Fiyatı

EL GRECO RESORT OTEL – Fira Town

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı

600

 

Tur Paket Fiyatı

SANTORİNİ PALACE OTEL - Fira Town

14 – 19 Haziran

2 Kişilik standart odada kişi başı

510

 Diğer otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz
ABOVE BLUE SUITES-ASTERAS VILLAS-ACQUA VATOS HOTEL-ALITANA BOUTIQUE HOTEL-ALTA MARE by ANDRONIS-ALTA VISTA HONEYMOON SUITES-AMBASSADOR AEGEAN LUXURY hotel & suites-AMERISSA SUITES-ANDROMEDA VILLAS-ANDRONIS BOUTIQUE HOTEL-ANDRONIS LUXURY SUITES-AVIANTO SUITES-ANTINEA SUITES HOTEL & SPA-AROMA SUITES-ASTRA APARTMENTS & SUITES-ATHERMI SUITES-BELVEDERE SUITES-CALDERA ROMANTICA HOTEL- CANAVES OIA HOTEL -CAVO BIANCO-CAVO VENTUS EXECUTIVE VILLA-CELESTIA GRAND-CHROMATA- CLIFF SIDE SUITES- DAEDALUS HOTEL- DANA VILLAS- DE SOL- DOME RESORT- ENIGMA APARTMENTS & suites- EXCLUSIVE PLAN PRIVATE SUITES- EUCALYPTUS HOTEL- FILOTERA SUITES- GOLD SUITES- HOMERIC POEMS- KATIKIES LUXURY BOUTIQUE HOTEL- KIRINI SUITES & SPA- LA MER DELUXE HOTEL SPA RESORT & CONFERENCE CENTER- MAJESTIC - MARKEZINI'S SUITES- MILL HOUSES STUDIOS & SUITES- MYSTIQUE A LUXURY COLLECTION RESORT- NEPTUNE LUXURY SPA SUITES- NONIS APARTMENTS- OIA'S SUNSET- ON THE ROCKS- ORIZONTES HOTEL & VILLAS- PEGASUS SUITES & SPA- PETIT PALACE- PORTO FIRA SUITES traditional settlements- ROCABELLA DELUXE SUITES- RK HOTELS- SENSES BOUTIQUE by ANDROMEDA- SPLENDOUR RESORT- SANTO MIRAMARE RESORT- SANTORINI PALACE- SANTORINI REFLEXIONS VOLCANO- SUITES OF THE GODS- SUN ROCKS HOTEL- THOLOS RESORT- THE TSITOURAS COLLECTION- TZEKOS VILLAS- VEDEMA A LUXURY COLLECTION RESORT- VILLA KATIKIES- VOLCANO VIEW HOTEL - XENONES FILOTERA-

 

TURA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.

*Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dahil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.

Turlarımız münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.

Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

Yukarıdaki fiyatlar belirtilen otellerde standart odalar içindir, müsaitlik bulunmadığı takdirde farklı tipte oda veya otel önerilir. Bu koşullarda meydana gelecek fiyat değişikliği konfirmasyondan önce bildirilecektir. 

 Kredi kartlarına 3 taksit imkanı 

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi yada kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 7 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.
Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.

Rezervasyon iptal şartları
Tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde ( kredi kartı ödemeleri için )sadece TURSAB Seyahat sigortası kesintisi ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %25 kesinti ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-15 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile iade yapılır.
Son 14 gün içersinde ( tur hareket tarihine 14 gün kaladan itibaren) yapılan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.
Acentamız geziye katılanlara otel , konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından , hasara uğraması yada unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı taktirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.
*Yunan Hükümeti , Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik yada iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayabilmektedir. Yolcunun ve acentamızın bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.
 

Telif Hakkı © 2006 EstamosTravel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım&Programlama: Projeweb