Language : English

Leros Adası Paket Turları

Yunan Adaları Turları

 

Kos 1 - Leros 1 Turu 2017

Bodrum çıkışlı Kos ve Leros Adası 2 gece 3 gün


 


1. Gün BODRUM - KOS
Sabah saat 08:15’de Bodrum Limanında, pasaport ve gümrük işlemleri ardından 09:15’de Kos Adası'na hareket. Saat 09:35 Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde.

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.


2. Gün KOS - LEROS
Sabah kahvaltısından sonra limanda olunuz ve saat 11.00 feribotu ile
Leros’a hareket ve 12:25 civarında Leros Adası'na varış. Otelinize yerleşme, geceleme Leros’ta.

Kıyı şeridi boyunca küçük koylar ve plajlar yüzme için idealdir, Alinda, Xerokambos ve Pandeli deki koylar, ayrıca dikkat çekicidir. Adanın en keyifli plajı Pantelli Beach. Sahilde güzel kafeler, nezih bir kumsal, masmavi deniz, rengarenk balıkçı tekneleri, koyda şık tekneler harika bir manzara yaratmaktadır. Adanın merkezi olan dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri eşliğinde Platonos’u gezebilirsiniz. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesini görebilirsiniz. Kiralayacağınız bir motosikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz. Kaleyi gündüz ve akşam olarak ayrı ayrı görmenizi tavsiye ederiz. Partheni, Gourna, Blefoutis, Agios İsidoros'a mutlaka gitmelisiniz. Özellikle Agios İsidoros'ta denizin ortasında ki kilise ilgi çekmektedir. İnce uzun beton bir yoldan, dalgalar eşliğinde kiliseye ulaşmaktasınız.


3. Gün LEROS - KOS - BODRUM
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Saat 14:00’da limanda olunuz. Saat 14:30 feribotu ile hareket ve saat 15:55’de Kos’a varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 18:00 Bodrum feribotu ile hareket ve 18:30’da Bodrum’a varış.


 

 

 

 

 


 

TURA DÂHİL OLAN HİZMETLER

TURA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Bodrum- Kos-Bodrum Hızlı Katamaran bileti

* Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

* Kos-Leros-Kos feribot bileti (ekonomi tip) 

* Öğle ve akşam yemekleri

* 1 gece Kos’ ta seçilen otelde konaklama

* Rehberlik

* 1 gece Leros’ ta seçilen otelde konaklama

* Yunan Liman vergisi 3€ Kos limanında ödenmektedir.

* 2 sabah kahvaltısı

 ** 65 yaş üstü yolcular için ilave edilecek olan 2 Euro Sürprim

*Tursab zorunlu paket sigortası

 

 


 

Tur Paket Fiyatı

2* Laura Otel / 2*  Galaxy Otel , Kos
2* Nefeli Otel, Leros

Haziran

Temmuz - Ağustos

Eylül

2 Kişilik studio tip odada kişi başı

145€

168€

145€

2*Laura Otel Kos – klima farkı otelde ödenir

 

Tur Paket Fiyatı

3* Citi Live Hotel / Maritina Hotel, Kos
3*Alea Mare Hotel, Leros  

Haziran

Temmuz - Ağustos

Eylül

2 Kişilik kara manzaralı odada kişi başı

155€

170€

159€

 

Tur Paket Fiyatı

4* Alexandra Hotel, Kos
4* Crithoni's Paradise Hotel, Leros

Haziran

Temmuz - Ağustos

Eylül

2 Kişilik kara manzaralı odada kişi başı

180€

195€

189€

Diğer Otel seçeneklerimizi lütfen sorunuz...

 

PROGRAMA AİT BİLGİLER

Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişi başı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.

Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.

Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.

Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.

TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır.

2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

Kredi kartına taksit imkânı

 

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi ya da kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 7 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.
Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.

Rezervasyon iptal şartları
Tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde ( kredi kartı ödemeleri için )adece banka komisyon oranları kesintisi ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-30 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %25 kesinti ile iade yapılır.
Tur hareket tarihinden 21-14 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile iade yapılır.
Son 14 gün içersinde ( tur hareket tarihine 14 gün kaladan itibaren) yapılan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.
Acentamız geziye katılanlara otel, konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından, hasara uğraması ya da unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı takdirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.
*Yunan Hükümeti, Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik ya da iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.


 

Telif Hakkı © 2006 EstamosTravel Ada Rota Turizm Seyahat Ltd.

Tasarım&Programlama: Projeweb